O firmie

Od ponad 10 lat wspieramy w wyborze najlepszych rozwiązań.

Dowiedz się więcej
Subinet.pl

Naszym celem jest dostarczanie firmom, które chcą się rozwijać, profesjonalnych narzędzi niezbędnych do stabilnego działania w Internecie.

Budowanie wizerunku wymaga skutecznych i niezawodnych narzędzi do obsługi i utrzymania strony www, sklepu internetowego, aplikacji, poczty e-mail czy przestrzeni do przechowywania i współdzielenia plików.

Od ponad 10 lat istnienia firmy tworzymy naszą ofertę skupiając się na dostarczaniu rozwiązań z zakresu hostingu, serwerów dedykowanych, serwerów VPS oraz infrastruktury IT dla odbiorców na całym świecie m.in. w Europie, Azji i USA.

Aby realizować nasze usługi na najwyższym poziomie zbudowaliśmy własny ośrodek Data Center poza aglomeracją warszawską. Korzystamy również z dwóch naszych serwerowni położonych w Warszawie.

Nasze technologie
Korzyści

Co sprawia, że nasz hosting jest bezpieczny i niezawodny?

Własne Centra Danych

Własny ośrodek Data Center usytuowany poza aglomeracją warszawską pozwala na utrzymanie niezależności pod kątem infrastruktury oraz sprzętu.

Instalacje przeciwpożarowe

System gaszenia gazem oraz technologia wczesnej detekcji pożaru gwarantuje wysokie bezpieczeństwo urządzeń.

Szybkie dyski SSD NVMe

To, co u innych jest wersją premium, u nas jest standardem. Wszystkie nasze usługi są świadczone na superszybkich dyskach SSD NVMe, które umożliwiają sprawne dostarczanie treści.

Niezależne łącza światłowodowe

Do naszych serwerowni doprowadzonych jest jednocześnie kilka łączy światłowodowych o wysokiej przepustowości. Światłowody dostarczane są przez sprawdzonych operatorów i prowadzone są różnymi drogami, dzięki czemu możemy dostarczać dane nawet w przypadku awarii łącza.

Systemy podtrzymania zasilania

UPSy, agregaty prądotwórcze czy własna stacja transformatorowa - to wszystko pozwala nam nieprzerwanie wytwarzać prąd i dostarczać zasilanie także w przypadku awarii sieci nawet przez wiele godzin.

Bezpieczeństwo obiektów

Nasze obiekty są monitorowane 24h 365 dni w roku, a procedury ruchu oraz elektroniczne zabezpieczenia dostępu w obiektach wykluczają dostęp osób niepowołanych.

Masz więcej pytań na temat naszych rozwiązań?

Skontaktuj się z nami, odpowiemy na każde Twoje pytanie.

W związku z wprowadzeniem regulacji europejskich odnośnie ochrony danych osobowych (RODO), informujemy Cię o naszej nowej polityce prywatności, w której zawarte są informacje jak przetwarzamy Twoje dane osobowe i jakie środki bezpieczeństwa stosujemy w celu świadczenia usługi Subinet.

Ponieważ przetwarzanie informacji o Twojej przeglądarce jest niezbędne do świadczenia usługi Subinet, prosimy o akceptację polityki prywatności, abyś mógł kontynuować korzystanie z serwisu.

Zawsze możesz wycofać wyrażoną wcześniej zgodę w zakładce Polityka prywatności