Przenieś się do Subinet.pl

Migracja subinet

Przeniesiemy Twoją stronę i pocztę

Masz już zarejestrowany i opłacony hosting w innej firmie, a chcesz się do nas przenieść przed jego wygaśnięciem? Możesz otrzymać od nas do 3 miesięcy ważności usługi gratis, aby wyrównać okres, który pozostał u poprzedniego dostawcy. Skontaktuj się z nami po szczegółowe informacje.

Bazy danych

Łatwe dodawanie, usuwanie i zarządzanie bazami danych MySQL i PostgreSQL.

Dostęp do plików

Zarządzaj swoimi plikami z poziomu konta SFTP lub .

Dedykowany adres IP

Potrzebujesz dedykowanego IP? Dokup go kontaktując się z BOK.

Zadania cykliczne CRON

Uruchamiaj zadania cyklicznie z poziomu panelu dzięki funkcji CRON.

Zabezpieczenia

Weryfikuj logi. Blokuj niechciane adresy IP z poziomu panelu. Skanuj pliki z użyciem antywirusa. Zarządzaj certyfikatami.

Zarządzanie domenami

Zarządzaj domenami z poziomu panelu. Kupione domeny z łatwością podepniesz i skonfigurujesz w panelu hostingowym.

Wypełnij formularz
Korzyści

Skorzystaj z wielu korzyści migracji

Indywidualne podejście

Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie funkcjonowanie usług, w końcu korzystasz z nich na co dzień Ty i Twoi klienci. W związku z tym staramy się rozwiązywać każdą sprawę w sposób gwarantujący maksimum zadowolenia.

Darmowa migracja

Chcesz przenieść swoją stronę i pocztę do nas. Wystarczy, że napiszesz do nas i ustalisz szczegóły. Następnie nasi specjaliści administratorzy IT i deweloperzy przeniosą Twoją stronę, e-maile i inne dane na hosting w Subinet.pl.

Stabilność działania usług

Nasze usługi świadczone są z bezpiecznego centrum danych w centrum Polski, blisko najważniejszych tras wymiany danych. Posiadamy także zapasowe centrum danych!

Wyspecjalizowany zespół

W Subinet.pl dbają o Ciebie programiści będący w stanie zakodować każdą funkcjonalność oraz wysokiej klasy administratorzy czuwających nad poprawnością działania infrastruktury.

Potrzebujesz indywidualnie dopasowanej usługi?

Skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów.

Kontakt

Przenieś się do Subinet.pl

Masz więcej pytań na temat naszych rozwiązań?

Skontaktuj się z nami, odpowiemy na każde Twoje pytanie.

W związku z wprowadzeniem regulacji europejskich odnośnie ochrony danych osobowych (RODO), informujemy Cię o naszej nowej polityce prywatności, w której zawarte są informacje jak przetwarzamy Twoje dane osobowe i jakie środki bezpieczeństwa stosujemy w celu świadczenia usługi Subinet.

Ponieważ przetwarzanie informacji o Twojej przeglądarce jest niezbędne do świadczenia usługi Subinet, prosimy o akceptację polityki prywatności, abyś mógł kontynuować korzystanie z serwisu.

Zawsze możesz wycofać wyrażoną wcześniej zgodę w zakładce Polityka prywatności